Poziv novoupisanim studentima 1. godine sveučilišnih prijediplomskih studija na predavanje: “Osnovne informacije o sustavu ISVU i studiranju na prijediplomskim studijima ”

Pozivaju se studenti koji su u akademskoj godini 2023./2024. prvi put upisali 1. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) i sveučilišnog prijediplomskog studija Tekstilni i modni dizajn (TMD) da dođu na predavanje: “Osnovne informacije o sustavu ISVU i studiranju na prijediplomskim studijima” koje će se održati u ponedjeljak, 15. siječnja 2024. godine u 9:00 sati u učionici A-301.

Na predavanju će im Prodekanica za nastavu izv. prof. dr. sc. Ksenija Smoljak Kalamir održati kratku prezentaciju o sustavu ISVU s posebnim naglaskom na korištenje modula Studomat za prijavu/odjavu ispita te upis godine i osnovnim informacijama o studiranju na prijediplomskim studijima.

Izv. prof. dr. sc. Ksenija Smoljak Kalamir Prodekanica za nastavu

Studiji i studenti