Poziv studentima na sudjelovanje u istraživanju o učincima pandemije na iskustvo studiranja u ak. god. 2020./21

Agencija za znanost i visoko obrazovanje provodi istraživanje o učincima pandemije bolesti COVID-19 na iskustvo studiranja u akademskoj godini 2020./2021. s ciljem utvrđivanja utjecaja pandemijskih okolnosti na visokoškolsku nastavu, studentski život i mentalno zdravlje studenata. Posebna je tematska cjelina posvećena utjecaju pandemije na prijelaz iz sustava srednjeg u visoko obrazovanje i namijenjena je isključivo studentima i studenticama prve godine.

Svi studenti preddiplomskih i diplomskih razina sveučilišnih te stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta pozvani su da do 10. rujna 2021. ispune anketu.

Upitnik se nalazi na poveznici https://www.azvo.hr/hr/studenti-i-pandemija.

Studiji i studenti
03.09.2021 15:17