Poziv za objavu radova u posebnom izdanju časopisa Sustainability

Posebno izdanje časopisa Sustainability, MDPI (ISSN 2071-1050, IF 3.889) pod nazivom "Textile Technologies in Sustainable Development, Production and Environmental Protection" kao gost urednici voditi će i urediti prof. dr. sc. Slavenka Petrak i prof. dr. sc. Martinia Ira Glogar.

Časopis objavljuje originalne znanstvene i pregledne radove u otvorenom pristupu (Open access).

Rok za predaju radova: 14. veljače 2024.

Sve potrebne informacije vezane uz tematska područja posebnog izdanja, kao i rokove za prijavu i objavu, dostupne su na slijedećoj poveznici:

Pozivaju se znanstvenici sa Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, koji žele objaviti članak u navedenom posebnom izdanju, da se jave prof. dr. sc. Slavenki Petrak i prof. dr. sc. Martiniji Iri Glogar te da dostave naziv rada, autore i sažetak.

prof. dr. sc. Slavenka Petrak

15.03.2023 12:40