Poziv za prijavu nastupa na 72. Međunarodnom sajmu inovacija u Nurnbergu - iENA 2020.

Udruga inovatora Hrvatske i Hrvatska zajednica tehničke kulture organizatori su 26. po redu sudjelovanja hrvatskih inovatora na 72. Međunarodnom sajmu inovacija u nurnbergu - iENA 2020 koji se održava od 29. listopada do 1. studenog 2020. I na ovogodišnjem sajmu očekuje se više od 35 000 posjetitelja. Sajam će se održati ove godine u najnovijoj hali na deset tisuća četvornih metara, a sudjelovati će inovatori iz pedesetak država, koje će predstaviti više od tisuću inovacija inovatora sa svih kontinenata. Na izložbi sudjeluje i 20 nacionalnih zavoda za intelektualno vlasništvo (Patentnih ureda). Ovogodišnje inovacije ocjenjivat će međunarodni ocjenjivački sud kojeg čine više od 35 stručnjaka , među kojima i predstavnik Hrvatske. Plan je Udruge inovatora Hrvatske predstaviti do 15 inovacija.

Pozivamo Vas i Vaše suradnike da sudjelujete i prijavite vaše inovacije.

Rok za prijavu je 18. rujna 2020.

Kolektivni članovi Udruge inovatora Hrvatske ostvaruju članske pogodnosti (u ovom slučaju kotizacijski popust od 25% koji je naveden u obrascu za Prijavu).

Iskaz interesa i eventualne dodatne upite šaljite gospodinu Igoru Dujmoviću na e-mail: idujmovic@inovatorstvo.com  (tel: 01/488 65 44).

Obrazac za prijavu nalazi se u prilogu:

11.09.2020 18:41