Poziv za sudjelovanje na nacionalnom istraživanju EUROSTUDENT

Ministarstvo znanosti i obrazovanja kao nositelj provedbe nacionalnog istraživanja EUROSTUDENT započeo je najopsežnije istraživanje ekonomskih i socijalnih uvjeta života studenata.

Istraživanje se provodi u svim zemljama Europskog prostora visokog obrazovanja, a u Republici Hrvatskoj Ministarstvo znanosti i obrazovanja provodi istraživanje u suradnji s istraživačkim timom Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Specifičnosti ovogodišnjeg istraživanja su pitanja koja žele oslikati iskustva iz proteklog razdoblja u kojem se studiranje odvijalo sa smanjenim opsegom kontakata s profesorima, ali i s kolegama studentima.

U istraživanju mogu sudjelovati svi studenti koji studiraju u ovom semestru.

Studenti se mogu uključiti u istraživanje putem sljedeće poveznice: www.eurostudent.hr  (AAI pristup).

Studiji i studenti
18.05.2022 11:11