Poziv zainteresiranim pristupnicima za predbilježbu za upis na Razlikovni program u ak. god. 2020./2021.

Pravo upisa na Program za polaganje razlikovnih ispita za stjecanje uvjeta za upis na sveučilišne diplomske studije Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) i Tekstilni i modni dizajn (TMD) u ak. god. 2020./2021. imaju pristupnici/e koji su završili/e stručne studije Tekstilno-tehnološkog fakulteta u trajanju od pet ili šest semestara. Po završetku Razlikovnog programa studenti/ce mogu upisati sveučilišne diplomske studije Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (smjerove: Projektiranje i menadžment tekstila, Tekstilna kemija, materijali i ekologija, Odjevno inženjerstvo, Industrijski dizajn tekstila, Industrijski dizajn odjeće) ili Tekstilni i modni dizajn (smjerove: Dizajn tekstila, Modni dizajn, Kostimografija, Teorija i kultura mode).

Predbilježbe se zaprimaju do 04. rujna 2020. godine i to putem elektroničke pošte na adresu referada@ttf.unizg.hr s naznakom Predbilježba za upis na Razlikovni program ili putem pošte na adresu Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Studentska referada – predbilježba za Razlikovni program, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10 000 Zagreb.

Studentska referada

Studiji i studenti