unizg Pretraga

Predstavljanje smjerova

Predstavljanje sadržaja studijskih programa po smjerovima za studente 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) i Tekstilni i modni dizajn (TMD)

Ovim putem se upućuje poziv svim studentima, a posebice studentima 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija: Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) i Tekstilni i modni dizajn (TMD) koji su u akad.god. 2020./2021. upisali 1. godinu studija.

Studenti pri upisu u 3. semestar (tj. u 2. godinu) biraju studijski program i smjer po kojem će nastaviti studirati.

Prezentacije za studij Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI) omogućuju uvid u 3 smjera: Odjevno inženjerstvo (OI), Projektiranje i menadžment tekstila (PMT) i Tekstilna kemija, materijali i ekologija (TKME), a prezentacije za studij Tekstilni i modni dizajn (TMD) omogućuju uvid u 2 smjera: Dizajn tekstila (DT) i Modni dizajn (MD), koji se odvijaju na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, te se za jedan od smjerova studenti mogu opredijeliti, izabrati, upisati te studirati do završetka preddiplomske razine.

o.d. Prodekan za nastavu: prof.dr.sc. Tomislav Rolich

Kategorija