Predstavljanje tvrtke SDL Atlas na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu

Na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu (TTF) održan je seminar za korisnike opreme tvrtke SDL Atlas. Glavni direktor za prodaju u Europi, g. Simon Dakin, predstavio je tvrtku SDL Atlas i službenog zastupnika za Hrvatsku i Sloveniju g. Juru Fišera iz tvrtke LT d.o.o. Sudionicima seminara uvodno se obratila o.d. prodekanica za međuinstitucijsku i međunarodnu suradnju izv. prof. dr. sc. Anita Tarbuk uz predstavljanje djelatnosti TTF-a popularizacijskim filmovima. G. Dakin je održao dvije prezentacije: Textile Testing Solutions i Comfort Properties of Textile Fabrics u kojima je predstavljena oprema značajna za područje tekstilne tehnologije kroz njihove funkcije i mogućnosti primjene. Za više informacija o samoj organizaciji, posjetite njihovu mrežnu stranicu: https://sdlatlas.com/.

• Atlas 1

• Atlas 3