Prihvaćene kandidature za izbore za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta u ak. god. 2022./2023.

Poštovane studentice i studenti,

temeljem članka 15. stavka 3 Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama te članka 6. stavka 5 Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Izborno povjerenstvo Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta za provedbu studentskih izbora u prilogu objavljuje prihvaćene kandidature studenata za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta u ak. god. 2022./2023.

Svi kandidati čije su kandidature potvrđene mogu pisano oglasiti svoju kandidaturu ili održati predstavljanje u Zagrebu (Prilaz baruna Filipovića 28a) ispred prostorije Studenskog zbora SuZG TTF-a te Varaždinu (Halerova aleja 6) u prostorima Fakulteta, a prema Pravilniku o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

Izborno povjerenstvo za provedbu studentskih izbora SuZG TTF

Studiji i studenti