Prijem novoupisanih studenata I. godine i početak akademske godine 2023./2024.– Zagreb

Prijem studenata upisanih u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb, održati će se u petak, 29. 09. 2023. godine u prostoriji A-301, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb prema sljedećem rasporedu:

Sveučilišni prijediplomski studij: TEKSTILNA TEHNOLOGIJA I INŽENJERSTVO (TTI) sa smjerom: Industrijski dizajn tekstila i odjeće (IDTO)
                                                                   te
                      Sveučilišni prijediplomski studij: TEKSTILNI I MODNI DIZAJN (TMD)
                                                s početkom u 10,00 sati

Mole se novoupisani studenti prve godine sveučilišnog prijediplomskog studija da dođu na Prijem, jer će saznati bitne informacije u vezi studija i informacije o preuzimanju Studentske iskaznice.
Početak nastave u akademskoj godini 2023./2024. je u ponedjeljak, 2.10.2023., prema rasporedu koji je objavljen na službenoj mrežnoj stranici Tekstilno-tehnološkog fakulteta, na poveznici: https://www.ttf.unizg.hr/raspored-sati/196

Dekanica: Prof. dr. sc. Anica Hursa Šajatović

Studiji i studenti