Priključi se BEST-u!

Ako tražite dodatne aktivnosti poslije fakultetskih obveza, a istovremeno se želite zabaviti i steći nove kontakte i vještine, upoznajte BEST!

BEST (Board of European Students of Technology) je volonterska i neprofitna udruga europskih studenata tehničkih i tehnoloških fakulteta, a dio je međunarodne organizacije Board of European Students of Technology (BEST) koja okuplja studente tehnoloških i tehničkih fakulteta s 96 sveučilišta iz cijele Europe, s ciljem njihova uključivanja u izazovne međunarodne projekte kao što su stručni seminari, treninzi, radionice, kulturne razmjene te inženjerska i stručna natjecanja. Trenutno su u potrazi za novim članovima, a za više informacija kako se možete priključiti - posjetite njihovu web stranicu www.best.hr ili ih potražite na Instagram u www.instagram.com/best_zagreb/?hl=hr i Facebook stranici www.facebook.com/BESTZagreb/.

Emili Ema Sedlar, struč. spec. oec.

07.10.2020 11:55

Priključi se BEST-u!