PRIVREMENI rezultati izbora za Studentski zbor TTF-a

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta održani su 23. i 24. ožujka 2021. na dva biračka mjesta: Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb (biračko mjesto 1) i Hallerova aleja 6a, Varaždin (biračko mjesto 2) u vremenu od 8 do 20 sati za oba dana.

Prema odredbama Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, te Statuta studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, na izborima su imali pravo sudjelovati svi studenti preddiplomskih, diplomskih, stručnih i poslijediplomskog studija.

Izborno povjerenstvo je, prema zapisnicima Biračkih odbora, ustanovilo da su izbori protekli bez ikakvih nepravilnosti, te objavljuje sljedeće PRIVREMENE REZULTATE.

doc. dr. sc. Tihana Dekanić, predsjednica Izbornog povjerenstva

Studiji i studenti