Privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa. Povjerenstvo je vrednovalo programe na temelju Uputa o provedbi Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za studentske programe. Žalbeni rok traje od 3. do 10. lipnja 2020. do 20 sati slanjem e-poruke na studentski.zbor@gmail.com.

Rezultati Natječaja nalaze se na poveznici: www.unizg.hr/nc/vijest/article/privremeni-rezultati-natjecaja-studentskog-zbora-sveucilista-u-zagrebu-za-sufinanciranje-students/.

Studiji i studenti
05.06.2020 15:02