Obavijest kandidatima o privremenim rezultatima provjere sposobnosti likovnog izražavanja i kreativnosti – srpanjski razredbeni rok 2021. godine

Na temelju provjere sposobnosti likovnog izražavanja i kreativnosti u srpanjskom razredbenom roku, održane od 30.6. do 2.7.2021. godine, za upis studenata u prvu godinu studija za ak.god. 2021./2022., utvrđeni su privremeni rezultati za preddiplomski sveučilišni studij: Tekstilna tehnologija i inženjerstvo (TTI), smjer: Industrijski dizajn tekstila i odjeće (IDTO), za preddiplomski sveučilišni studij: Tekstilni i modni dizajn (TMD) te za preddiplomski stručni studij Tekstilna, obućarska i odjevna tehnologija (TOOT), smjer: Dizajn obuće (DO).

Kandidati koji nisu zadovoljili u srpanjskom roku, mogu se prijaviti na drugi, rujanski rok, koji će se održati od 1. do 3.9.2021. godine. Prijave traju do uključivo 27. 8. 2021. godine. Sve dodatne informacije se mogu naći na ovoj poveznici.

U prilogu se nalaze Privremeni rezultati. Konačni rezultati bit će objavljeni nakon isteka roka za prigovore.

o.d. Prodekan za nastavu: prof. dr. sc. Tomislav Rolich

Studiji i studenti