Radionica "Implementing a European Student eID

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet pozvan je na radionicu "Implementing a European Student eID" koju u sklopu europskog tjedna radionica vezanih uz projekt MyAcademicID organizira Srce.

Na radionici će biti predstavljeni rezultati projekta MyAcademicID čiji je cilj kreiranje europskog studentskog identifikatora (ESI) koji će omogućiti sigurnu i nesmetanu razmjenu podataka između visokih učilišta u Europi uz povezivanje sustava akademskih elektroničkih identiteta sa sustavima eIDAS i eduGAIN.

Radionica će se održati 22. listopada s početkom u 11:00 sati putem sustava webinara Srca.

Više informacija o programu i obrazac za prijavu sudjelovanja naći ćete na adresi www.srce.unizg.hr/MyAcademicID-Workshop-Week-2020

Emili Ema Sedlar, struč. spec. oec.

13.10.2020 15:28

Radionica "Implementing a European Student eID