Radionice iz područja poslovnih vještina

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Poštovani studenti,

u organizaciji Centra za karijere i stručnu praksu Tekstilno-tehnološkog fakulteta i u sklopu projekta Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu - RAST organizirat će se radionice iz područja poslovnih vještina.

Prva radionica pod naslovom Motivacija i samomotivacija održat će se 27. i 28.10. 2022. (od 10h do 16h).
Druga radionica pod naslovom Prezentacijske vještine održat će se 3.i 4.11. 2022. (od 10h do 16h).
Treća radionica pod naslovom Komunikacijske vještine održat će se 10. i 11.11. 2022. (od 10h do 16h).

Sve radionice se održavaju u prostoru ustanove Callidus, Vukasovićeva 1 (Črnomerec).

Zbog ograničenogg broja sudionika po radionici (maksimalo 18) molim zainteresirane da mi se jave na mail goran.cubric@ttf.unizg.hr. Za svaku radionicu se prijavljujete zasebno.

Unaprijed hvala.

Goran Čubrić
Voditelj Centra za karijere i stručnu praksu Tekstilno-tehnološkog fakulteta
Voditelj projekta Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu - RAST