Reforme u visokom školstvu – nova radna mjesta u nepredvidivoj budućnosti

Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Inovacijskim centrom Nikola Tesla i Fakultetom elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu organizira okrugli stol pod nazivom: "Reforme u visokom školstvu – nova radna mjesta u nepredvidivoj budućnosti".

Okrugli stol održat će se online/hibridno, ovisno o epidemiološkim okolnostima, 4. prosinca 2020. u terminu od 14 do 16.30 sati. Fizički pristup predavanju planiran je u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore, Rooseveltov trg 2 ili Sivoj vijećnici FER-a, o čemu će zainteresirani biti pravovremeno informirani.

Sve pojedinosti o navedenom pročitajte na poveznici:

www.unizg.hr/nc/vijest/article/okrugli-stol-reforme-u-visokom-skolstvu-nova-radna-mjesta-u-nepredvidivoj-buducnosti/

Izv. prof. dr. sc. Sandra Flinčec Grgac

12.11.2020 08:59