Šest standarda zanimanja predlagatelja Tekstilno-tehnološkog fakulteta prihvaćeno je za upis u Registar HKO-a

Standardi zanimanja Inženjer/Inženjerka tekstilno-kemijske tehnologije, Inženjer/Inženjerka razvoja i konstrukcije odjeće, Inženjer / Inženjerka projektiranja i proizvodnje tekstilnih materijala, Produkt dizajner/dizajnerica tekstila i odjeće, Inženjer/inženjerka odjevne tehnologije i Voditelj/Voditeljica tehnološkog procesa proizvodnje odjeće pozitivno su vrednovani od sektorskog vijeća Tekstil i koža te su prihvaćeni za upis u Registar HKO-a.

Standardi zanimanja i standardi kvalifikacija služe kao temelj za izradu obrazovnih programa, pa su prihvaćeni standardi naš prvi korak prema novim programima.

prof. dr. sc. V. M. Potočić Matković

Studiji i studenti