Stipendije MZO-a, AMPEU-a i Vlade SAD-a: Program Fulbright Foreign Student za akademsku godinu 2025./2026.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Agencija za mobilnost i programe Europske unije i Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država u RH objavljuju natječaj za stipendije programa Fulbright Foreign Student u akademskoj godini 2025./2026. za prijedoktorska istraživanja u trajanju od dva semestra (9 mjeseci).

Stipendije su namijenjene kandidatima koji su stekli akademski naziv magistra znanosti ili ekvivalent te su u trenutku prijave upisani na poslijediplomski doktorski studij u RH.

Rok za prijavu: 31. svibnja 2024.

Više informacija možete saznati u tekstu natječaja u prilogu ili putem web stranice:

Prodekanica za znanstveno-istraživački i umjetnički rad

Studiji i studenti, Natječaji
13.02.2024 08:39