Student TTF-a sudjelovao na 36. SALONU MLADIH

Antun Mlakić, student prve godine diplomskog sveučilišnog studija Dizajn tekstila pri Tekstilnom-tehnološkom fakultetu sudjelovao je na prestižnoj likovnoj manifestaciji 36. SALON MLADIH.

Rad "Fotelja nature" kojim je predstavljen, rađen je u sklopu završnog rada "Filcanje: organički oblici u tekstilnoj kompoziciji", pod mentorstvom doc. art. Lee Popinjač.

Rad je uvršten u kustosku koncepciju izložbe "Situacija" koja je nazvana prema tradicionalnom programu Salona mladih koji se održao na nekima od povijesnih izdanja Salona. Ovogodišnja Situacija predstavlja trideset pet pozvanih autora prema selekciji Nevenke Šarčević. Riječ je o izložbi umjetnika do 35 godina čiji su radovi nastajali u posljednje dvije godine.

Antunov rad može se pogledati u izložbenom prostoru Palače Vranyczany (HIS) do 31.5.2022. Više o samom radu možete otkriti u fotografijama.

Situacija

• 36. SALON MLADIH