Studenti posjetili tvornice Psunj d.o.o. i Borovo d.d.

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U okviru Centra za karijere i stručnu praksu te u sklopu projekta Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu - RAST, UP.03.1.1.04.0024, 23. 11. 2022. organizirana je posjeta studenata u pratnji nastavnika tvornici koža Psunj d.o.o., Rešetari kod Nove Gradiške koja se bavi preradom i obradom koža te tvrtki Borovo d.d. Vukovar, renomiranom proizvođaču obuće u Hrvatskoj s najdužom tradicijom. Posjeta je organizirana u suradnji s Ivanom Hajduković (Borovo d.d.) te Suzanom Mihanović, Lanom Babić i Ivanom Gelemanović (Tvornice koža Psunj d.o.o.).

• slika kožara 1

• slika Borovo 4

• slika Borovo 5

• slika Borovo 6

• Borovo 7

RAST

Studiji i studenti
07.12.2022 18:36

Studenti posjetili tvornice Psunj d.o.o. i Borovo d.d.