Studenti smjera Kostimografije osmislili kostime za mjuzikl Vilenjak

Studenti druge godine diplomskog studija Tekstilni i modni dizajn smjer Kostimografija, osmislili su kostimografiju za brodvejski mjuzikl Vilenjak (Elf The Musical) u sklopu međuinstitucionalne suradnje s Centrom za kulturu i informacije Maksimir.

Mjuzikl je temeljen na istoimenom filmu, s glazbom Matthewa Sklara i Chada Beguelina, a dramatizaciju istoimene knjige su adaptirali Bob Martin i Thomas Meehan prema filmu iz 2003.

Autori kostima su sljedeći studenti: Mirta Baranić, Petra Bobić, Jana Friščić, Ana Jančiković, Tesa Koren, Roza Marija Marković, Nikolina Manda Šarić, Silvija Šubek i Laura-Ana Zdunić.

Mentori kostimografije su doc. dr. art. Ivana Bakal i Đurđica Kocijančić, mag. ing. techn. text.

Ostale informacije o predstavi možete otkriti u privitku.

• Elf 1

• Elf 2