Studenti TTF-a na jesensko izdanje Ilice Q'Art

Ako do sada niste vidjeli izložbene radove naših studenata/ ica, a želite vidjeti originalne i inovativne kostime kao i odjevne predmete, ovoga vikenda ćete imati priliku obići jesensko izdanje Ilice Q'Art pod nazivom „Sve maske su pale”. Izložba počinje u subotu, 13.09.2020. u 18 sati.

Uz reviju studenti će sudjelovati i na radionici likovnog ukrašavanja tenisica, a imat će oni i svoju izložbu u izlogu na adresi Ilica 75.

Studentice koje će sudjelovati su: Iva Sopta, Nikolina Vidović, Ana Riznić, Dora Črnjević, Paula Peloza, Tina Miličević, Visnja Barbara Cerovec, pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal te doc. art. Marina Sovar, ak. slik. graf., te stručna suradnica dipl. ing. Đurđica Kocijančić. Ako niste znali, cilj Ilice Q'Art je „osmisliti nove modele upotrebne uloge trenutno zapuštenih i nekorištenih prostora u Ilici, te iznova osmisliti ulogu glavne ulice grada Zagreba“.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj poveznici: projektilica.com/en/ilica-project-qart-2020/

• Mi građani smo grad

• Projekt Ilica šušur

Emili Ema Sedlar, struč. spec. oec.

Izložbe
11.09.2020 10:43