Studentice smjera Kostimografije osmislile kostimografiju za predstavu "Ženidba"- Suradnja ADU-a i TTF-a

Studentice druge godine sveučilišnog diplomskog studija Tekstilni i modni dizajn - smjer Kostimografija: Roza Marija Marković, Mirta Baranić i Ana Jančiković pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal osmislile su u sklopu međufakultetske suradnje Akademije dramske umjetnosti i Tekstilno-tehnološkog fakulteta, kostimografiju za "Ženidba"  N. V. Gogolja ispitnu predstavu klase doc. art. N. Kopeč i doc. art. L. A. Flegar.

Ispitna predstava održana je 25., 26. i 27. siječnja u 20 sati na pozornici ADU-a.

Studiji i studenti
31.01.2024 11:14