Studentice Tekstilno-tehnološkog fakulteta osmislile kostime za ispitnu predstavu na Akademiji dramske umjetnosti

Studentice druge godine diplomskog studija Tekstilni i modni dizajn- smjer Kostimografije, kolegija Primijenjena kostimografija II, Tesa Koren, Silvija Šubek i Laura Ana Zdunić pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal osmislile su u sklopu međufakultetske suradnje Akademije dramske umjetnosti i Tekstilno-tehnološkog fakulteta, kostimografiju za predstave Školu za žene i Kritiku škole za žene J. P. Molièra, ispitnu predstavu klase red. prof. Joška Ševe. Ispitna predstava održana je 22., 23. i 24. siječnja u 20 sati na pozornici ADU-a.

Fotografije: Dominik Vujičić, ADU

• Plakat ADU TTF 2024 Škola za žene klasa prof. dr. art. Ševo