Studentice Tekstilno-tehnološkog fakulteta osmislile kostime za ispitnu predstavu na Akademiji dramske umjetnosti

U sklopu međufakultetske suradnje Akademije dramske umjetnosti i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, studentice diplomskog studija Tekstilni i modni dizajn, smjer Kostimografije Petra Bobić i Laura Ana Zdunić osmislile su kostime za ispitnu predstavu klase red. prof. Baletić- „Woyzeck“ pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal. Generalne probe će se održati u četvrtak i petak, 6. i 7. lipnja 2024., dok će se ispit održati u subotu 8. lipnja 2024.

Generalne su probe kao i ispiti otvoreni za javnost. Izvedbe su na pozornici ADU, Trg Republike Hrvatske 5, od 20 sati.

Autorica fotografija: Lidija Petrović.

• Woyzeck-1

• Woyzeck-2