Studentice TTF-a dobile nagradu na I-Days

Studentice Tekstilno-tehnološkog fakulteta Ines Dominić i Barbara Bilić u suradnji sa studenticom Paolom Danjek s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sudjelovanjem u I-Days programu osmislile su ideju digitalnog komunikatora za pomoć osobama koje boluju od afazije, te su sa svojim rješenjem pobijedile u konkurenciji 4 tima koje su činili studenti Pravnog fakulteta, Fakulteta elektrotehnike i računarstva, Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Medicinskog fakulteta i drugih te osvojile prvo mjesto čime je njihov tim nagrađen i sudjelovanjem na Winners' Eventu koji će se održati 27. studenog online, gdje će se natjecati protiv pobjedničkih timova iz drugih država.

I-Days je program razvoja inovacija u zdravstvu, a ciljna su skupina studenti, neovisno o razini studiranja i fakultetu, sveučilištu ili veleučilištu koje pohađaju. Ovaj događaj se održava u okviru proglašenja 2021. godinu, godinom inovacija na Sveučilištu u Zagrebu s ciljem popularizacije i promicanja inovacija i transfera tehnologije na Sveučilištu u Zagrebu.

I-Days

• I-Days 1