Studentski projekt Local Educational Involvement (LEI)

BEST Zagreb u suradnji s partnerima otvorio je prijave za pilot-projekt Local Educational Involvement (LEI)  - studentski projekt koji će se baviti lokalnom obrazovnom integracijom studenata u svrhu reformiranja studijskih programa, a u suradnji sa Sveučilištem u Zagrebu. Uz BEST Zagreb kao pokretača inicijative, u organizaciju je uključen i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu te druge studentske udruge (Bius, SPE, FSB Racing Team). Ove godine LEI će se održati 12. travnja u Kino forumu SD-a Stjepan Radić, a prigodni after-party, uz izvedbu Brune Račkog, u dvorani Pauk.

Ovogodišnji LEI obuhvaća predavanja i panel-rasprave na kojima će se analizirati i identificirati glavni problemi visokog obrazovanja u Zagrebu te razviti konkretne smjernice poboljšanja. Obrađuju se sljedeće teme:

1. Novi studijski programi i kurikularna reforma Sveučilišta,
  2. Inženjersko učenje i rješavanje problema,
  3. Vještine budućnosti i inženjerska karijera.

Za sudjelovanje na projektu potrebno je ispuniti prijavu do 11. travnja na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/vGTfJwiTmaGZY8pJ8.

Dobrodošli su svi zainteresirani studenti!

Izv. prof. dr. sc. Ksenija Smoljak Kalamir Prodekanica za nastavu

Studiji i studenti
08.04.2024 09:15

Studentski projekt Local Educational Involvement (LEI)