Sudjelovanje Tekstilno-Tehnološkog fakulteta na danu karijera u srednjim školama (Čakovec i Varaždin)

Dana 11. siječnja 2024. Tekstilno-tehnološki fakultet predstavio je svoje studijske programe na „Danu karijera“ u Graditeljskoj školi Čakovec i Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec u Čakovcu, a dana 12. siječnja 2024. u Graditeljskoj, prirodoslovnoj i rudarskoj školi Varaždin u Varaždinu. Djelovanje i rad našeg Fakulteta predstavljeno je kratkim video filmom te putem informativnog štanda na kojem su bili izloženi završni radovi studenata Tekstilno-tehnološkog Fakulteta Studijske jedinice Varaždin, zatim letci i brošure Fakulteta te drugi promotivni materijali.

Zahvaljujemo se sudjelovanju te se nadamo ponovnoj zajedničkoj suradnji.

• Slika 1

• Slika 2