Suradnja Centra za cjeloživotno obrazovanje i tvornice Čateks d.d.

U okviru Centra za cjeloživotno obrazovanje Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta (TTF-a) u tvornici Čateks d.d. održan je program edukacije iz područja bojadisanja tekstila i tekstilnog tiska. Prof. dr. sc. Ana Sutlović održala je 31. siječnja 2023.  predavanje pod naslovom „Bojadisanje pamuka – konvencionalni i suvremeni postupci“, a 7. veljače 2023. prof. dr. sc. Martinia Ira Glogar je imala predavanje „Rotacijski tisak vs digitalni tisak – konkurentne ili komplementarne tehnologije“.  Predavanja su obuhvatila temeljne informacije s tehnološkog, ekološkog i ekonomskog aspekta. Dodatno su istaknuti trendovi u procesima bojadisanja i tiska tekstilnih materijala osobito obzirom na miješani sirovinski sastav, naglašene su inovacije te njihove prednosti, nedostaci i smjernice razvoja.

Više na https://cateks.hr/blog/blog-novosti/strucne-edukacije-zaposlenika-cateksu-295/

Centar za cjeloživotno obrazovanje – COBRA

14.02.2023 14:45

Suradnja Centra za cjeloživotno obrazovanje i tvornice Čateks d.d.