Svečana promocija stručnih prvostupnika/prvostupnica inženjera/inženjerki tekstile, odjeve i obućarske tehnologije

Svečana promocija i dodjela diploma stručnih prvostupnika/prvostupnica inženjera/inženjerki tekstilne odjevne i obućarske tehnologije održat će se 17. prosinca 2021. godine  s početkom u 12:00 na Geotehničkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Hallerova aleja 7, Varaždin, predavaonica Aula magna.

U skladu s važećim epidemiološkim mjerama ističemo kako u pratnji pristupnika u prostoru Fakulteta mogu nazočiti tri osobe.

Svečanoj promociji moguće je nazočiti isključivo uz predočenje COVID-potvrde ili negativnog testa na bolest COVID-19, ne starijeg od 48 sati, a navedeno se odnosi i na pristupnika i na njegovu pratnju.

Poziv za promociju i popis pristupnika možete preuzeti u privitku:

Studentska referada Varaždin

Studiji i studenti