Svečana promocija sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica inženjera/inženjerki

Svečana promocija i dodjela diploma sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica inženjera/inženjerki tekstilne tehnologije i inženjerstva i sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica inženjera/inženjerki  tekstilnog i modnog dizajna koji su preddiplomski sveučilišni studij završili u akad.god. 2019./2020., održat će se 06. studenog 2021. godine  s početkom u 10:00 i 12:30 sati na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, Prilaz baruna Filipovića 28ª, predavaonica A-301/IV kat.

U skladu s važećim epidemiološkim mjerama ističemo kako u pratnji pristupnika u prostoru Fakulteta može nazočiti jedna osoba.

Svečanoj promociji moguće je nazočiti isključivo uz predočenje COVID-potvrde ili negativnog testa na bolest COVID-19, ne starijeg od 48 sati, a navedeno se odnosi i na pristupnika i na njegovu pratnju.

Pozive za promociju i popis pristupnika po grupama možete preuzeti u privitku:

Svečana promocija prenositi će se i uživo putem YouTube-a preko poveznica:

Studentska referada

Studiji i studenti