Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet i Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije dobitnici priznanja za najkreativniji štand Smotre SuZ 2020

Dodjelom priznanja sastavnicama za najuspješnije predstavljanje završena je 25. po redu i prva virtualna Smotra Sveučilišta u Zagrebu, koja se održavala se od 19. do 21. studenoga 2020. pod motom Klikni s faksom! na podstranici Smotr@. Na virtualnoj Smotri Sveučilišta u Zagrebu predstavljene su 34 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu kroz mnoštvo digitalnih i interaktivnih sadržaja. Svi sadržaji ostaju dostupni i nakon 21. studenoga 2020. na Smotr@ mrežnoj stranici. Tako će ova mrežna stranica ostati središnje mjesto za informiranje maturanata, potencijalnih budućih studenata Sveučilišta u Zagrebu te svih zainteresiranih.

Priznanja su dodijeljena u pet kategorija:

1. Priznanje za najbolji virtualni štand: dobitnici su Fakultet elektrotehnike i računarstva, Fakultet filozofije i religijskih znanosti, Fakultet organizacije i informatike, Fakultet prometnih znanosti i Fakultet strojarstva i brodogradnje;
  2. Priznanje za najkreativniji štand: dobitnici su Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije i Tekstilno-tehnološki fakultet;
  3. Priznanje za najbolje video predstavljanje: dobitnik je Fizički odsjek Prirodoslovno-matematičkoga fakulteta;
  4. Priznanje za najbolje predstavljanje na društvenim mrežama: dobitnik je Metalurški fakultet;
  5. Priznanje za najveći doprinos u organizaciji Smotre: dobitnik je Fakultet političkih znanosti.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet zahvaljuje svim djelatnicima i našim kreativnim studentima na nevjerojatnom doprinosu i entuzijazmu, bez čije pomoći ovogodišnja organizacija ne bi bila moguća.

Također, upućujemo iskrene čestitke ostalim dobitnicima priznanja i veselimo se idućoj Smotri!

Više informacija možete pronaći na poveznici:

www.unizg.hr/nc/vijest/article/dodjelom-priznanja-zavrsila-smotr-sveucilista-u-zagrebu/

23.11.2020 15:24