Tekstilni dani Zagreb 2019 – Hrvatski potencijali

Hrvatski inženjerski savez tekstilaca i Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet uz pokroviteljstvo Akademije tehničkih znanosti Hrvatske organiziraju i pozivaju Vas na savjetovanje: Tekstilni dani Zagreb 2019 - Hrvatski potencijali, u petak 6. prosinca 2019. s početkom u 10 sati u krovnoj udruzi Hrvatskom inženjerskom savezu, Berislavićeva 6, Zagreb.

Programom i predavanjima predstavit će se neke od potencijala Hrvatske, nova znanja koja će potaknuti ideje za nove poslove i projekte te uspješne tvrtke koje će predstaviti svoj rad temeljen na stalnom razvoju proizvodnih procesa primjenom novih tehnologija. Ovo će biti prigoda da se znanstveni potencijal stručnjaka Tekstilno-tehnološkog fakulteta poveže s inženjerima iz struke i strukovne udruge u otvorenoj raspravi i prijateljskom ozračju.

15.12.2019 20:20

Tekstilni dani Zagreb 2019 – Hrvatski potencijali