TTF na 25. PRIX MARULIĆ

Dana 19. travnja 2022. svečanom dodjelom nagrada završio je međunarodni festival radijske drame PRIX MARULIĆ koji je organiziran u sklopu međuinstitucijske suradnje.

Tradicionalne drvene nagrade u obliku svjetionika za sve nagrađene po razredima nominacija unikatno-umjetnički su doradili studenti i nastavno osoblje Zavoda za dizajn tekstila i odjeće, diplomskog studija kostimografije Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta kolegija Primijenjena kostimografija III.

Mentor projekta je doc. dr. art. Ivana Bakal

Autorice su studentice Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu: Lucija Agić, Petra Grgić, Paula Kunc, Anđela Lovrić, Paula Peloza, Josipa Primorac, Martina Ružić, Laura Špoljar, Mihaela Šušković, Ana Vidić, Elizabeta Vuković, Paula Zoričić.

Uz studente sudjelovala je i stručna suradnica Đurđica Kocijančić, mag. ing.

Više na: https://prix-marulic.hrt.hr

25.05.2022 12:30