TTF sudjelovao na Danu karijera u Ivanić-Gradu

U ponedjeljak 5. veljače 2024. održan je Dan karijera u Srednjoj školi „Ivan Švear“ u Ivanić-Gradu. Dan karijera u srednjoj školi ove je godine zabilježio velik odaziv različitih fakulteta, među kojima je bio i Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet.

Tijekom jednodnevne manifestacije, fakulteti su predstavili svoje studijske programe i smjerove, te je Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet naglasio svoje projekte, studije, ali i odgovarao na upite zainteresiranim učenicima srednjih škola. U ime TTF-a u predstavljanju su sudjelovale doc. dr. sc. Bosiljka Šaravanja, doc. dr. sc. Ivana Špelić, voditeljica Odbora za odnose s javnošću Emili Ema Sedlar i asistentica Selma Imamagić.

Više o atmosferi događaja možete otkriti na fotografijama.

• Dan karijera 1

• Dan karijera 2