TTF sudjeluje na EXPO Dubrovnik 2022

• Expo 4

• Expo 5

• Expo 6

Od 03. do 05.11.2022. u prostorijama hotela Rixos Premium u Dubrovniku održava se EXPO Dubrovnik 2022 u organizaciji Centra za karijere mladih Dubrovnik u suradnji s generalnim partnerom, Predstavništvom Europske komisije u Hrvatskoj. Slaveći Europsku godinu mladih, ovom se manifestacijom na jednome mjestu okupljaju obrazovne institucije, srednje škole, centri izvrsnosti, gospodarstvenici, europske institucije i nadležna ministarstva kako bi zainteresiranim mladim ljudima iz cijele regije (Hrvatska, BiH, Crna Gora) pružili mogućnost upoznavanja s programima obrazovnih institucija, poslovnim mogućnostima i europskim inicijativama. Partneri događaja su Predstavništvo Europske komisije u Hrvatskoj, Ured Europskog parlamenta u Hrvatskoj, Agencija za mobilnosti i programe EU, Eurodesk, Ministarstvo vanjskih i europskih poslova Republike Hrvatske, Hrvatska gospodarska komora, Grad Dubrovnik, Dubrovačko- neretvanska županija, Turistička zajednica Grada Dubrovnika, Libertas Dubrovnik, Društvo prijatelja dubrovačke starine i Dubrovački muzeji.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet predstavit će svoje studijske programe, mogućnosti znanstvenog usavršavanja i sudjelovati u panel raspravi „Razvijanje talenata za tržište rada“ u četvrtak 03.11.2022. Sudionici panela su:

- prof. dr. sc. Mirko Planinić, dekan Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

- izv. prof. dr. sc. Sanja Dolanski Babić, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu,

- izv. prof. dr. sc. Sanja Ercegović Ražić, prodekanica za poslovanje Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

- dr. sc. Irena Guszak, prodekanica RIT Croatia

Valja istaknuti predstavljanje u tiskanom i digitalnom izdanju Vodiča za maturante koji pruža detaljne informacije o studijima i studiranju.

Više informacija dostupno je putem poveznice:

04.11.2022 09:26

TTF sudjeluje na EXPO Dubrovnik 2022