TTF sudjeluje u Humanitarnoj akciji „Advent Sveučilišta u Zagrebu“

Kroz višegodišnju humanitarnu inicijativu "Humanitarko&Humanitarka pomažu" studenti Sveučilišta u Zagrebu kroz organizaciju Adventa žele pomoći potrebitoj djeci i učenicima uljepšati zimske praznike i unijeti božićni duh u njihove domove. Cijelu akciju organizira Učiteljski fakultet i Studentski zbor. Studentice izborne nastave na kolegiju Kreiranje tekstila su izradile ukrase koji će biti u ponudi na sajmu. Studentice koje sudjeluju su :LUCIJA AGIĆ, MIHAELA ŠUŠKOVIĆ, ANĐELA LOVRIĆ, TENA OMEROVIĆ, VALENTINA FERENČAK, IVANA ŠKAPER, ANTONIJA BUCIĆ, INES BARIĆ, DORA HERAK I DORA BUSAK. Mentorica je Koraljka Kovač Dugandžić.

Advent Sveučilišta u Zagrebu traje od 17. do 24.prosinca 2021. Savska cesta, od 12 do 20h.

Posjetite Advent i kupnjom poklona popržite cijelu dobrotvornu akciju!

17.12.2021 13:58

TTF sudjeluje u Humanitarnoj akciji „Advent Sveučilišta u Zagrebu“