TTF-u dodijeljeno priznanje za najbolje uređen izloženi prostor na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Na Smotri Sveučilišta u Zagrebu, koje se održala se od 21. do 23. studenoga 2019. u Studentskom centru, Savska c. 25, Zagreb, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno–tehnološki fakultet, Prehrambeno-biotehnološki fakultet i Fakultet elektrotehnike i računarstva dobili su Priznanje za najbolje uređeni izložbeni prostor.

Posebna hvala našem dragom sponzoru Regeneraciji d.o.o. na donaciji pređe, te našim studentima i djelatnicima koji su svojim vrijednim rukama, idejama i izdvojenom vremenu osmislili ovogodišnje predstavljanje Tekstilno-tehnološkog fakulteta na Smotri Sveučilišta u Zagrebu.

Dio pozitivne atmosfere sa Smotre Sveučilišta u Zagrebu pogledajte u foto galeriji ili na Facebook stranici Tekstilno-tehnološkog fakulteta (www.facebook.com/TTFunizg).

Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Događanja, Studiji i studenti, Press