TTF u suradnji s PlayStation Hrvatska izradio repliku kostima za junakinju Aloy

Studentice TTF-a dovršile su kostime za junakinju Aloy iz popularne videoigrice Horizon Forbidden West. Studenti TTF-a željeli su poslati poruku podrške održivosti za bolju budućnost, te su izradili odjeću od održivih, ekološki prihvatljivih materijala.

Na izradi kostima sudjelovale su studentice diplomskog studija Industrijskog dizajna odjeće – Tena Omerović, Ivana Škaper, Valentina Ferenčak i Nikolina Tufekčić, u sklopu kolegija Projektiranje odjeće. Mentori projekta su asistentica Franka Karin i izv. prof. dr. sc. Irene Šabarić, predstojnica Zavoda za dizajn tekstila i odjeće. Izv. prof. dr. sc. Slavica Bogović bila je zadužena za 3D ispis. Kostim na fotografijama nosi Selma Imamagić, studentica diplomskog studija smjera Odjevno inženjerstvo.

Više možete otkriti na poveznici: https://super1.telegram.hr/look/playstation-hrvatska-u-suradnji-s-tekstilno-tehnoloskim-fakultetom-izradio-repliku-kostima-aloy/

Foto: PlayStation Hrvatska

• PlayStation 01