Umjetnički kalendar Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2022./2023.

Sveučilište u Zagrebu prvi put objedinjuje i predstavlja Umjetnički kalendar za akademsku godinu 2022./2023. Kalendar uključuje umjetničku djelatnost akademija i fakulteta u sklopu Sveučilišta u Zagrebu.

Stvaranje umjetničkoga kalendara rezultat je rada sveučilišne Radne skupine za prikupljanje i objedinjavanje podataka o umjetničkoj djelatnosti u sklopu pilot-projekta čiji je cilj prikaz svih aktivnosti umjetničkoga područja na Sveučilištu po semestrima akademske godine. Umjetnički kalendar Sveučilišta u Zagrebu sadržava aktivnosti, djelatnost i programe svake navedene sastavnice te kalendarski prikaz s datumima događanja. Pripremljen je u digitalnom obliku, a pripadajući kratak prikaz događanja s uključenim datumima izrađen je u tiskanom obliku letka.

Više o kalendaru možete otkriti u privitku i na sljedećoj mrežnoj stranici: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/umjetnicki-kalendar-sveucilista-u-zagrebu-za-ak-god-20222023/

18.05.2023 09:47

Umjetnički kalendar Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2022./2023.