INFORMACIJE O UPISU, SRPANJ 2022.

Obavijest o upisu u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih i preddiplomskih stručnih studija ak. god. 2022./2023. na Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet – srpanjski razredbeni rok

Upisi studenata koji će prema konačnoj rang listi u aplikaciji Postani student steći pravo upisa na preddiplomske sveučilišne studijske programe:

1. Tekstilna tehnologija i inženjerstvo - TTI (smjerovi: Odjevno inženjerstvo, Projektiranje i menadžment tekstila, Tekstilna kemija, materijali i ekologija), preddiplomski sveučilišni studij, trajanje 3 godine (Zagreb)

2. Tekstilna tehnologija i inženjerstvo – TTI, smjer: IDTO (Industrijski dizajn tekstila i odjeće), preddiplomski sveučilišni studij, trajanje 3 godine (Zagreb)

3. Tekstilni i modni dizajn - TMD (smjerovi: Modni dizajn i Dizajn tekstila), preddiplomski sveučilišni studij, trajanje 3 godine (Zagreb)

po osobnoj potvrdi odabira studijskog programa u aplikaciji Postani student, provoditi će se elektroničkim putem ili osobno u Studentskoj referadi Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 28a,  21. i 22. srpnja 2022. godine do 13:00 sati.

Svaki student koji je ostvario pravo upisa dužan je u navedenom terminu na adresu upisi@ttf.unizg.hr dostaviti ili osobno donijeti u Studentsku referadu sljedeće dokumente:

1. Prijavni list za upis na preddiplomski sveučilišni studij (popunjen i vlastoručno potpisan)
  2. Privolu (popunjena i vlastoručno potpisana)
  3. Dokaz o državljanstvu (preslika)
  4. Izvadak iz matice rođenih (preslika)
  5. Fotografiju , po mogućnosti JPG format, rezolucija 300x300px 300dpi
  6. Potvrdu o uplati troškova upisa u iznosu od 400,00 kuna, a koji se uplaćuju na račun primatelja: Tekstilno-tehnološki fakultet, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb; IBAN račun: HR4223600001101271363; model: HR00; pozivom na broj primatelja: 6526451-OIB (pristupnika); s opisom plaćanja: za upis – IME I PREZIME (upisati ime i prezime pristupnika).

Studenti koji su prethodnih akademskih godina studirali na nekom drugom visokom učilištu u RH i pri tom iskoristili pravo na subvenciju troškova studija, dužni su uz navedenu dokumentaciju dostaviti ispisnicu i potvrdu o broju subvencioniranih semestara/akademskih godina.  Studenti koji su prethodnih akademskih godina studirali na nekom drugom visokom učilištu u RH i pri tom iskoristili pravo na subvenciju troškova studija, u obvezi su plaćanja školarine u iznosu od 8.400,00 HRK. Školarinu je moguće uplatiti odjednom, u punom iznosu ili u dvije, odnosno četiri rate. Prva rata školarine plaća se pri upisu na Fakultet.

Upisi studenata koji će prema konačnoj rang listi u aplikaciji Postani student steći pravo upisa na preddiplomske stručne studijske programe:

1. Tekstilna odjevna i obućarska tehnologija – TOOT (smjerovi: Tekstilna tehnologija – kemijska ili - mehanička, Odjevna tehnologija i Obućarska tehnologija), preddiplomski stručni studij, trajanje 3 godine (Varaždin)

2. Tekstilna odjevna i obućarska tehnologija – TOOT, smjer: DO (Dizajn obuće), preddiplomski stručni studij, trajanje 3 godine (Varaždin)

po osobnoj potvrdi odabira studijskog programa u aplikaciji Postani student, provoditi će se elektroničkim putem ili osobno u Studentskoj referadi Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Varaždin, Hallerova aleja 6a, 21. i 22. srpnja 2022. godine do 13:00 sati.

Svaki student koji je ostvario pravo upisa dužan je u navedenom terminu na adresu sjvz.referada@ttf.unizg.hr dostaviti ili osobno donijeti u Studentsku referadu sljedeće dokumente:

1. Prijavni list za upis na preddiplomski stručni studij (popunjen i vlastoručno potpisan)
  2. Privolu (popunjena i vlastoručno potpisana)
  3. Dokaz o državljanstvu (preslika)
  4. Izvadak iz matice rođenih (preslika)
  5. Fotografiju , po mogućnosti JPG format, rezolucija 300x300px 300dpi
  6. Potvrdu o uplati troškova upisa u iznosu od 400,00 kuna, a koji se uplaćuje na račun primatelja: Tekstilno-tehnološki fakultet, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb; IBAN račun: HR4223600001101271363; model: HR00; pozivom na broj primatelja: 6526451-OIB (pristupnika); s opisom plaćanja: za upis – IME I PREZIME (upisati ime i prezime pristupnika).

U slučaju nepristupanja upisu u navedenom roku gubi se pravo upisa.

Kandidati koji nisu zadovoljili u srpanjskom roku, mogu se prijaviti na drugi, rujanski rok, koji će se održati od 5. do 7.9.2022. godine. Prijave traju do uključivo 26. 8. 2022. godine. Sve dodatne informacije se mogu naći na ovoj poveznici.

U prilogu se nalaze Konačni rezultati.

Klikom na lijevu ili desnu sliku možete saznati pojedinosti i termine održavanja provjera posebnih sposobnosti.

Prodekan za nastavu: prof. dr. sc. Tomislav Rolich

Studiji i studenti
18.07.2022 08:00

INFORMACIJE O UPISU, SRPANJ 2022.