Uspješna suradnja Lesnine H. d.o.o. i Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Studentice Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta osmislile su dizajn za platnene torbe za Lesninu. Riječ je o radovima četiri studentice: Laure–Ane Zdunić, Klare Ergović, Klaudije Curman i Magdalene Juričić koje su na natječaju dale kreativno rješenje za platnene torbe, te su sada dostupne u svim prodajnim centrima Lesnine. Studentice TTF-a sudjelovale su u cjelokupnom procesu izrade proizvoda- od same ideje do finalne realizacije proizvoda.

Na svečanosti Dana Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Lesnina H. d.o.o. dobio je zahvalnicu za doprinos i suradnju sa Sveučilištem u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Više o procesu rada možete otkriti na sljedećoj mrežnoj poveznici: https://www.dblog.hr/price/lesnina-i-studentice-ttf-a-napravili-su-cool-shopper-torbe/

Čestitke našim studenticama na uspješnoj suradnji!

Događanja, Studiji i studenti
26.01.2024 12:57