Virtualni izložbeni kutak Tekstilno-tehnološkog fakulteta u okviru ovogodišnje Smotre!

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet (SuZ TTF) će od 9. studenoga do 21. studenoga 2020., predstaviti virtualni izložbeni kutak u okviru Smotre Sveučilišta u Zagrebu 2020. Virtualni izložbeni kutak možete posjetiti na službenoj web stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Instagram profilu pod nazivom @ttfzagreb i Facebook profilu. Učenici, studenti i svi zainteresirani mogu pratiti zanimljive objave Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta poput intervjua, fotografija prijašnjih smotri i saznati više o studiranju u okviru našeg Fakulteta. Pratite nas i otkrijte čaroban svijet SuZ TTF. Ne zaboravite posjetiti Instagram profil @ttfzagreb!

Emili Ema Sedlar, struč. spec. oec.

10.11.2020 10:11