Obavijest o izboru kandidata (Natječaj; srpanj 2023)

Tekstilno-tehnološki fakultet
Prilaz baruna Filipovića 28a
Zagreb, 28. rujan 2023. godine

Obavijest o izboru kandidata

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijavu na javni natječaj za izbor jednog izvršitelja na upražnjeno suradničko radno mjesto I. vrste – viši asistent, u znanstvenom području: Prirodne znanosti, znanstvenom polju: Kemija, na određeno vrijeme (najduže 4 godine), u punom radnom vremenu, u Zavodu za primijenjenu kemiju Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 20. srpnja 2023. godine, u „Narodnim novinama“ br. 83/2023 dana 21. srpnja 2023. godine, te na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora 20. srpnja 2023. godine izabrana je kandidatkinja:

Dr. sc. Anja Beč

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati/kinje obaviješteni o rezultatima natječaja.

Ured za ljudske potencijale

28.09.2023 12:34

Obavijest o izboru kandidata (Natječaj; srpanj 2023)