Obavijest o izboru kandidata; Natječaj - svibanj

Prilaz baruna Filipovića 28a
Zagreb, 19. studeni 2020. godine

Obavijest o izboru kandidata

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na javni natječaj za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste  u suradničko zvanje asistent, u znanstvenom području: Tehničkih znanosti, znanstvenom polju: Tekstilna tehnologija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 21. svibnja 2020. godine, u „Narodnim novinama“ br. 60/2020 dana 22. svibnja 2020. godine, te u dnevnom tisku „24 sata“ dana 24. svibnja 2020. godine, te na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora 29. svibnja 2020. godine izabran je kandidat:

Luka Savić, mag. ing. techn. text.

Ukoliko ste zainteresirani za povratak Vaših dokumenata priloženih uz prijavu na natječaj, iste možete preuzeti u kadrovskoj referadi Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Kadrovska referada

19.11.2020 09:57