Tekstilno-tehnološki fakultet
Prilaz baruna Filipovića 28a
Zagreb, 12. svibnja 2022. godine

Obavijest o izboru kandidatkinje

Obavještavaju se kandidati/kinje koji su podnijeli prijavu na javni natječaj objavljen pod točkom 3. na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 1. veljače 2022., u „Narodnim novinama“ br. 14/2022. 2. veljače 2022. (pod točkom 2), u dnevnom tisku „24 sata“ 3. veljače 2022. (pod točkom 3) i na Euraxessu 2. veljače 2022., a odnosi se na izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju - asistent, u znanstvenom području: Prirodne znanosti, znanstvenom polju: Kemija, na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom, u Zavodu za primijenjenu kemiju Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta , da je izabrana kandidatkinja Petra Mihovilović, mag. chem.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati/kinje obaviješteni o rezultatima natječaja.

Kadrovska referada

13.05.2022 12:34