ONLY TTF u Znanstvenim krugovima

Prezentacija studentskog projekta Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta „Only natural – Higijenska maska bojadisana prirodnim bojilima“ u emisiji Hrvatske televizije Znanstveni krugovi.

Cilj projekta ONLY TTF je proizvesti higijensku masku u skladu s preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te aktivno djelovati u široj društvenoj zajednici na razvoj svijesti o poštivanju normi pri proizvodnji, korištenju, održavanju i zbrinjavanju higijenskih maski.

U projektu sudjeluju studenti 1. godine diplomskog studija Tekstilna tehnologija i inženjerstvo: Robert Matašić, smjer Projektiranje i menadžment tekstila; Anja Miljković, Ivona Pranjić i Karmela Wolff, smjer Tekstilna kemija materijali i ekologija, Selma Imamagić sa smjera Odjevno inženjerstvo te Valentina Ferenčak, Tena Omerović i  Ivana Škaper, smjer Industrijski dizajn odjeće.

Press
04.02.2021 09:50